O FIRMIE

Od 2002 roku bezustannie świadczymy usługi na najwyższym poziomie w zakresie:

  • TRANSPORT I SPEDYCJA,
  • MAGAZYNOWANIE,
  • SKŁAD CELNY,
  • POŚREDNICTWO PRZY SPRZEDAŻY I DYSTRYBUCJI TOWARÓW.

Posiadamy odpowiednio wyposażone, wykwalifikowane zaplecze logistyczne, techniczne i administracyjne, dzięki któremu możemy zaoferować naszym Klientom nowoczesne i optymalne rozwiązania w konkurencyjnej  atrakcyjnej cenie.
 

AL TRANS otrzymał wiele certyfikatów, takich jak

ISO 9001:2015 zintegrowany System zarządzania,

ISO 14001:2015,

 AEO w maksymalnej wersji F.

Profesjonalny zespół spedytorów biegle posługujących się językami obcymi gwarantuje sprawną i rzetelną obsługę, a zatrudnieni w firmie kierowcy z długoletnim doświadczeniem, zdobytym na drogach całej Europy dowiozą Państwa ładunek bezpiecznie na czas.

Ładunki naszych Klientów zawsze są dostarczane bezpiecznie i terminowo, zgodnie z dewizą:
 

JUST IN TIME


Dostawy JUST IN TIME stosowane szczególnie w takich branżach jak Automotive wspomagają skutecznie nowoczesne procesy planowania produkcji ramię w ramię z Klientem. Dostawy towarów planowane są stricte na linię produkcyjną, dlatego terminowa dostawa jest warunkiem podtrzymania całego procesu i gwarantuje sprawną współpracę między kolejnymi etapami produkcji.

Dzięki szybkiej i skutecznej współpracy naszego zaplecza logistycznego z naszym nowoczesnym taborem, każdy transport monitorowany jest od początku do finalizacji i w każdej chwili klient ma możliwość sprawdzenia na jakim etapie jest realizacja transportu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów oraz maksymalnie przyśpieszyć dostawę. Nasz team spedytorów jest dostępny dla Państwa 24h na dobę i oferuje skuteczną pomoc w sytuacjach krytycznych np. takich jak przejmowanie ładunku i dostarczanie go w maksymalnie szybkim czasie, jeżeli zaistnieje potrzeba dostarczenia towaru na produkcję szybciej niż to było planowane.

Specjalizujemy się w kierunkach: Niemcy, Belgia, Francja, Włochy, Anglia, Dania, Szwecja, Rumunia oraz kraje byłej Jugosławii. Dążymy do poszerzenia zasięgu naszego działania o terytorium Europy Wschodniej oraz Azji. Stale staramy się poszerzać i doskonalić współpracę grupy naszych partnerów w profesjonalnej obsłudze ładunków drobnicowych.

Kładziemy nacisk na rzetelną, miłą i kompleksową obsługę oraz sumienność w realizacji powierzonych zleceń i zadań.

Cieszymy się opinią solidnego i wiarygodnego partnera, o czym świadczą nasi Klienci, których zadowolenie jest naszym głównym celem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszystkich kwestiach związanych z zakresem naszych usług. Odpowiemy na każde Państwa zapytanie oraz dostosujemy naszą ofertę do Państwa indywidualnych projektów i wymagań.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony
i zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

 

WSPÓŁPRACUJEMY
POMAGAMY
Galeria

AL TRANS
ul. Witosa 168
43-300 Bielsko-Biała
Polska

tel. +48 33 829 19 81
tel. +48 33 829 19 82
tel. +48 33 829 19 83
fax +48 33 829 19 80

altrans@altrans.pl

© 2013 - 2024 by AL TRANS
created by Media3000